ЕЛЕКТРОННІ ПІДРУЧНИКИ, методична література:
https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv
Скачати книги безкоштовно, або ж переглядати тексти онлайн можна скориставшись сайтами:
E-bookua https://e-bookua.org.ua/rizne/137-bblya-ukrayinskoyu-movoyu.html
Тут представлені підручники та енциклопедії, художня українська та зарубіжна література. Велика колекція книг, розподілена за розділами: біографії, історичний роман, пригоди, фантастика, фентезі, детективи, наука і освіта, любовні романи, дитячі та інші. Є окремий розділ з аудіокнигами української та зарубіжної літератури.
JavaLibre https://javalibre.com.ua Історичні книги, байки, гумор, дитяча література, жіночі романи, казки, наука, поезія, релігія, філософія, фантастика, фентезі. Представлена література у форматах: jar, jad, txt, fb2, epub, doc, зручних для читання на мобільних пристроях.
Чтиво https://chtyvo.org.ua/search-google/ На сайті можна знайти навчальну літературу та твори у різних жанрах, є також окремі публікації. Тексти зберігаються у форматах (на даний час це fb2, epub, txt, htm, rtf, doc, pdf та djvu).
«Ізборник» http://litopys.org.ua Ресурс вміщує матеріали з історії України IX-XVIII століть: літописи, історія, історичні мапи, давня українська література та літературознавство, політологія, лексикони ХІV-XVII століття.
«Відкрита книга» https://sites.google.com/site/openbookclassic/ Це електронна бібліотека класики української та світової літератури, твори шкільної програми.
Library Genesis https://libgen.is це найбільша у світі цифрова бібліотека. Вона містить книги англійською. українською та іншими мовами. Крім того, на сайті представлені журнали, комікси, фанфікшн. Загальна місткість: більше 20 мільйонів файлів.
Сайти з відкритим доступом до наукових періодичних видань
Наукова періодика України — портал наукової періодики Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського НАН України представляє відкритий доступ до наукових журналів та збірників наукових праць, виданих в Україні, містить понад 400 тис. електронних копій статей.
Українська Наукова Інтернет-Спільнота
ABC Chemistry — безкоштовні повнотекстові рецензовані журнали з хімії, фізики, матеріалознавства англійською мовою видавництв ACS, RSC, Elsevier, Springer, Wiley-Blackwell та ін.
Academicjournals – повнотекстові англомовні наукові журнали з медичних, соціальних, біологічних, фізичних, юридичних наук, мистецтва та освіти.
ArXiv.org — понад 500 тисяч загальнодоступних публікацій з фізики, математики, комп’ютерних наук, біології.
Directory of Mathematics Preprint and e-Print Servers — каталог посилань на архіви препринтів та електронних публікацій з математики та суміжних наук.
Directory of Open Access Journals — безкоштовний доступ до повнотекстових рецензованих наукових журналів з усіх галузей знань та різними мовами.
Elsevier – журнали відкритого доступу від видавництва Elsevier.
European Mathematical Information Service – найбільший відкритий ресурс для доступу до сховищ з математики.
FreeFullPDF.com – пошуковик наукової літератури (актуальна інформація з кращих джерел для інноваційних проектів). Пошук проводиться тільки на відібраних сайтах. Охоплення: більше 80 млн повнотекстових наукових статей.
Google books — Світова Електронна Бібліотека – сервіс, який надає повнотекстовий пошук по книгах, які оцифровані Google та партнерами цієї програми. Бібліотека містить як повнотекстові видання, так і книги, які представлені для перегляду лише декількома сторінками для ознайомлення. Представлена інформація про те, де книгу можна придбати чи в якій найближчій до Вас бібліотеці взяти.
HighWire Press – HighWire Прес – репозитарій доступу до підрозділу бібліотеки Стенфордського університету. Містить більше 1 тис. журналів, більше 2 млн повнотекстових рецензованих статей у вільному Інтернет-доступі.
Hindawi — пошук серед більш ніж 200 рецензованих наукових журналів відкритого доступу з інженерії, математики, фізики, хімії, комп?ютерних наук, біології, медицини та ін. видавничої корпорації Hindawi.
IDEAS - найбільша бібліографічна база даних з економічних наук. Містить посилання на більш ніж 300 000 робіт, з них 200 000 — повнотекстові.
Ingentaconnect — багатогалузева реферативна база даних (хімія, фізика, комп?ютерні науки, математика, біологія, медицина, економіка, соціальні науки та ін.) пропонує доступ до 4,5 млн. статей з 13,5 тис. наукових журналів таких відомих видавців, як Elsevier, Springer, IOP Publishing, Taylor and Francis, NPG та ін.
INPADOC – Всесвітній покажчик патентів World Patent Index охоплює дані про патентні документи США, Німеччини та інших країн, дозволяє здійснювати пошук патентів будь-якої галузі знань і промисловості.
InTech - видавець журналів та книг відкритого доступу з різних галузей науки: біологічні науки, комп?ютерні науки та інформаційні технології, науки про землю, електронна техніка та електротехніка, інженерія, медицина. На даний час InTech публікує 3 наукових журнали відкритого доступу: International Journal of Advanced Robotic Systems, Journal of Humanoids, International Journal of Engineering Business Management.
Journals4Free – портал академічних журналів відкритого доступу (більше 7 тис.). Пошук за категоріями, мовами або наявністю в базах даних: Scopus, PubMed, ISI Master.
JournalTOCs Discovery Service – сервіс пошуку актуальної наукової інформації. Пошук здійснюється за назвами і змістом авторитетних наукових комерційних журналів і журналів вільного доступу (понад 15 тис. найменувань журналів). JournalTOCs індексує статті відразу, як тільки вони з’являються у мережі.
Journal of Hymenoptera Research — «золотий» (повністю відкритий, безкоштовний для користувачів) академічний рецензований журнал.
National Technical Information Service (NTIS) – база містить: реферати наукових досліджень, велику кількість німецьких дослідницьких звітів, записи з усіх областей наук, інженерії та технології. Джерела: головним чином звіти федеральних урядових агентств США, винаходи, доступні для ліцензування.
OAI-ґарвестер — Система пошуку у відкритих наукових архівах України. Є власністю Міністерства освіти і науки України.
Open Directory Project — багатомовний вільний каталог інтернет-посилань. Підтримується цей ресурс віртуальною спільнотою добровільних редакторів. ODP використовує ієрархічну онтологічну схему для впорядкування посилань.
Periodica Polytechnica – наукові періодичні видання Будапештського університету технології та економіки.
Registry of Open Access Repositories (ROAR) — реєстр репозитаріїв відкритого доступу.
RePEc — електронний архів публікацій в галузі економіки та суміжних дисциплін.
Science.gov — портал наукової інформації і науково-дослідних результатів федеральних інституцій та агенцій США.
ScienceDirect — понад 9 мільйонів статей з 2500 назв журналів відомого наукового видавництва Elsevier. Доступ до повних текстів потребує передплати, але доступ до рефератів усіх статей та пошук – вільний.
SciGuide – навігатор зарубіжних наукових електронних ресурсів відкритого доступу в Інтернеті.
Scirus — спеціалізована пошукова система наукової інформації. Scirus використовує близько 410 мільйонів сторінок наукової тематики і відфільтровує результати ненаукового змісту, які за релевантністю певною мірою відповідають запиту. Завдяки цій системі, ви можете швидко знайти необхідну інформацію розміщену як у журналах, так і на персональних сторінках вчених, в інституційних репозитаріях.
Springer_journals – повнотекстові рецензовані журнали міжнародного наукового видавництва Springer з медицини, соціальних і технічних наук, фізики.
STO’s Internet Patent Search System – База даних підтримується системою Source Translation & Optimization (STO), яка може бути використана для пошуку по базах даних патентів і торгових марок США усіх років з використанням класифікаційних класів USPTO або за номером патенту. Можливий перегляд рефератів патентів, опублікованих в період 1981-1989 рр.
The Directory of Open Access Repositories (OpenDOAR) — авторитетний каталог академічних репозитаріїв відкритого доступу.
The Elektronische Zeitschriftenbibliothek EZB (Electronic Journals Library) — колекція електронних академічних журналів. Налічує більше 65 тис. назв, з них у безкоштовному доступі – 29 тис.
United States Patent and Trademark Office Web Patent Database – сайт містить повні тексти та малюнки патентів США, починаючи з 1976 р. по теперішній час. Підтримується USPTO – Бюро Патентів і Торгових марок США.
UNESCO Documents and Publications — бібліографічні записи та повні тексти документів, публікацій та періодичних видань ЮНЕСКО.
US Patent and Trademark Office. Official Gazette – офіційний бюлетень Бюро Патентів і Торгових марок США (з 1964 р. – по теперішній час, безкоштовний пошук і перегляд). Офіційний бюлетень публікується щовівторка для подання патентів, які будуть опубліковані, і торгових марок, які будуть зареєстровані.
World Digital Library— Світова Цифрова Бібліотека, надає безкоштовний доступ до різних типів цифрових матеріалів 6 мовами, які представляють культуру різних країн світу.