![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
36 ОСБ ЗСУ – ХКТЕІ
Під час перебування на Хмельниччині Інститут відвідали представники командування нашої підшефної військової частини, 36 Окремого стрілецького батальйону ЗСУ, який воює з російськими загарбниками на Куп’янському напрямку. Офіцери оглянули інформаційну зону, присвячену бойовому підрозділу – «Степовим вовкам», зустрілися з представниками колективу, працівниками та студентами.
Разом до Перемоги!
Адміністрація. Студентське віче.
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_90.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_83.jpg)