![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
36 ОСБ ЗСУ – ХКТЕІ
В одній із студентських локацій навчального корпусу ХКТЕІ облаштовано інформаційний простір про підшефну Інституту військову частину Збройних Сил України – 36-й Окремий стрілецький батальйон («Степові вовки»).
Студенти, працівники, гості Інституту мають можливість ознайомитися з короткою історією створення батальйону, інформацією про бойовий шлях підрозділу, який сьогодні воює з російськими загарбниками на Куп’янському напрямку, що на Харківщині.
Разом до Перемоги!
Адміністрація, Студентське Віче
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_2024_04_02_16_05_49_01.jpg)