![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Адміністрація ХКТЕІ вітає студентку Хмельницького кооперативного фахового коледжу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування Анастасію Важельську (керівник Алла Дідик), яка стала лауреатом обласного етапу Фотовиставки до Дня Соборності України "Україна – це ми!", яка була проведена Хмельницький обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді. Бажаємо подальших творчих звершень! Мирного неба та Перемоги! Дякуємо ЗСУ!
![scan0028_01 scan0028_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/scan0028_01.jpg)
![scan0027_02_01 scan0027_02_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/scan0027_02_01.jpg)
Ректорат, студентське Віче