![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
В рамках відзначення «Дня фізичної культури і спорту» 11-12 вересня 2023 р. проведено змагання з шахів серед студентів Інституту та Фахового коледжу. Студенти продемонстрували спортивну майстерність, інтелектуальність, витримку і прагнення до перемоги.
I місце посів студент групи КІ(мб)-31 Дмитро ІВАХОВ, II місце – студент групи ПТБ(б)-21 Андрій ГУМЕНЮК, III місце – студент групи КІ(мб)-911 Данііл Попович.
Вітаємо переможців змагань, бажаємо спортивного бадьорого духу, енергії, швидкої думки та яскравих перемог!
ЧЕРЕЗ СПОРТ ДО ПЕРЕМОГИ!
Адміністрація
![1_197_01 1_197_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_197_01.jpg)
![2_154_01 2_154_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_154_01.jpg)
![3_101_01 3_101_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3_101_01.jpg)