![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Біль Чорнобиля не вщухає
14 грудня 2023 року студенти та викладачі ХКФК ХКТЕІ вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.
Щороку цього дня по всій країні проходять заходи з гідного відзначення мужності, самовідданості, високого професіоналізму і вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, покладання квітів до меморіальних комплексів пам'яті Героїв Чорнобиля.
Цьогоріч, унаслідок широкомасштабної агресії рф проти України, світ зіштовхнувся з таким явищем як ядерний тероризм. рф тероризує світ не тільки загрозою своєї ядерної зброї, але й загрозою руйнувань ядерних та радіаційно-небезпечних об'єктів. Тому вкрай важливо вкотре нагадати людству, наскільки жахливими можуть бути наслідки ядерної катастрофи.
Пам'ятаємо! Ніколи знову!
Адміністрація, Студентське Віче
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_5465170108784693282_y.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_5465170108784693283_y.jpg)