![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
"Біофарма Плазма"
У рамках виховної години для студентів ІІІ - ІV курсів фахового коледжу, І курсу бакалаврату та працівників Інституту відбувся лекторій на тему: «БІОФАРМА ПЛАЗМА». Лектором виступила Голова благодійного фонду "Мій Донор" Анастасія Козак. На лекції обговорили питання популяризації донорства та залучення до донорства плазми студентського й педагогічного колективів. Плазма крові є сировиною для виробництва життєво-необхідних лікарських засобів, що вкрай потрібні лікувальним закладам і військовим в теперішній, надважкий для країни час війни з рф.
Разом - МИ сила!
Тільки в єдності - наша Перемога!
Адміністрація
![photo_5431693346973272532_y_01 photo_5431693346973272532_y_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_5431693346973272532_y_01.jpg)
![photo_5431693346973272533_y_01 photo_5431693346973272533_y_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_5431693346973272533_y_01.jpg)