![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ ДЛЯ ЗСУ
6 жовтня 2023 р. в Інституті відбувся Благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України, приурочений до Дня захисників і захисниць України та Дня працівників освіти.
Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв, працівники Інституту-учасники бойових дій поклали квіти до Алеї незламних Героїв.
Від імені офіцерів-прикордонників, які воюють із російськими загарбниками з першого дня війни до всього колективу Інституту звернувся Герой України, полковник Валерій Падитель. Президент Інституту, професор Юрій Телячий вручив відзнаки колегам за сумлінну працю, патріотизм і волонтерство.
Репертуар концертної програми української патріотичної тематики, в якості мецената, забезпечив Академічний ансамбль пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії.
Мета досягнута – 100 тисяч гривень зібрано! Дякуємо всім, хто долучився, за донат!
Разом до Перемоги!
![photo_5269316572135150571_y_01 photo_5269316572135150571_y_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_5269316572135150571_y_01.jpg)
![photo_5271562109886516337_y_01 photo_5271562109886516337_y_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_5271562109886516337_y_01.jpg)
![photo_5271562109886516334_y_01 photo_5271562109886516334_y_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_5271562109886516334_y_01.jpg)
![photo_5271562109886516330_y_01 photo_5271562109886516330_y_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_5271562109886516330_y_01.jpg)
![photo_5271562109886516329_y_01 photo_5271562109886516329_y_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_5271562109886516329_y_01.jpg)
![photo_5271562109886516341_y_01 photo_5271562109886516341_y_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_5271562109886516341_y_01.jpg)
![photo_5271562109886516326_y_01 photo_5271562109886516326_y_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_5271562109886516326_y_01.jpg)
Адміністрація