![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Краєзнавчі читання на честь професора Лева Баженова
2 червня 2023 р. на базі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Перші краєзнавчі читання в пам’ять професора Лева Баженова».
Президент Інституту, д.і.н., проф. Юрій ТЕЛЯЧИЙ, голова Хмельницької облспоживспілки Віктор ФІЛІПЧУК відзначили активізацію наукової роботи у закладі вищої освіти.
У конференції всього взяли участь 149 науковців, краєзнавців, представників влади, громадських діячів (очно – 126; заочно – 23).
28 докторів та 39 кандидатів наук підготували, виголосили доповіді про значний, важливий історико-краєзнавчий спадок професора Лева Баженова, а також обговорили питання ролі та значення особи-дослідника в регіоналістиці та краєзнавстві.
Дослідники з Києва, Житомира, Вінниці, Чернівців, Кам’янця-Подільського, Хмельницького, Дунаєвець, Бару, Летичева, Літина, Красилова, Ямполя, Чорного Острова презентували власні дослідження окремих аспектів ролі та значення доктора історичних наук Лева Баженова в українському краєзнавстві, говорили про актуальність сучасних досліджень з історичного краєзнавства.
Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Національна спілка краєзнавців України, Хмельницька обласна організація Національної спілки краєзнавців України, Центр дослідження історії Поділля Інституту історії України НАН України при Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, інші державні та громадські інституції долучилися до підготовки Проєкту резолюції.
В рамках заходу відбулося вручення Хмельницької обласної премії імені Володимира Гериновича; нагородження грамотами активістів краєзнавчого руху.
Адміністрація
![img_8009_01 img_8009_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/img_8009_01.jpg)
![img_8023_01 img_8023_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/img_8023_01.jpg)
![img_8029_01_01 img_8029_01_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/img_8029_01_01.jpg)
![img_8059_01 img_8059_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/img_8059_01.jpg)
![img_8046_01 img_8046_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/img_8046_01.jpg)
![img_8189_01 img_8189_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/img_8189_01.jpg)
![img_8270_03_01 img_8270_03_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/img_8270_03_01.jpg)
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
|
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() |