![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
![34_02_01 34_02_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/34_02_01.jpg)
Історії ж бо пишуть на столі.
Ми ж пишем кров’ю на своїй землі
Ліна Костенко
21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Саме в ці дні розпочалися дві історичні події, які змінили долю всієї України: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го років.
Низький уклін тим, хто загинув відстоюючи ідеали свободи і демократії, хто виявив патріотизм і мужність як громадянин демократичної, вільної, незалежної держави. Сьогодні, як ніколи, важливо пам’ятати про дорогу ціну нашої боротьби, про те, що ми не можемо зробити крок назад. Віримо в щасливе майбутнє України!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!