![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
День гостинності у ХКТЕІ
У Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті
2 квітня 2023 р. проведено День гостинності. Майбутні абітурієнти, їхні друзі та батьки змогли дізнатися про особливості Вступної кампанії 2023, пройти тренінги і майстер-класи зі спеціальностей, за якими здійснюють підготовку в Інституті та фаховому коледжі. Найкращі та найактивніші студенти Інституту та фахового коледжу провели спойлер «Чайна симфонія – від нот смаку – до фінансових акордів», у якому розкрили сутність та особливість кожної спеціальності шляхом створення власного чайного бізнесу.
У рамках заходу присутні мали змогу ознайомитись з матеріально-технічною базою Інституту та фахового коледжу, відвідати Музей захисників України, поспілкувалися з адміністрацією, студентами, викладачами. Усі отримали приємні враження, гарні та позитивні емоції, майбутні абітурієнти змогли відчути себе студентами Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.
Дякуємо усім, хто завітав до нас, і маємо надію, що майбутні вступники зможуть повністю реалізувати себе у вибраній професії!
Центр професійно-кар’єрної орієнтації та бенчмаркінгу
![screenshot_1_58_01 screenshot_1_58_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_1_58_01.jpg)
![screenshot_2_31_01 screenshot_2_31_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_2_31_01.jpg)