![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ДЕНЬ ГОСТИННОСТІ У ХКТЕІ
Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут 22 жовтня 2023 р. гостинно відчинив двері для майбутніх випускників шкіл, гімназій, ліцеїв, їхніх батьків та всіх бажаючих. Із вітальним словом до гостей звернувся президент Інституту, професор Юрій ТЕЛЯЧИЙ. У рамках заходу присутні мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою Інституту та Фахового коледжу, відвідати Музей захисників України, інтерактивний лазерний тир, поспілкувалися з студентами, адміністрацією, викладачами й обрати свій шлях професійної кар’єри. Майбутні студенти отримали цікаву інформацію та незабутні враження.Бажаємо абітурієнтам, які поповнять колектив Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту та Фахового коледжу ХКТЕІ зробити правильний вибір професії, отримувати задоволення від навчання, бути корисними людям і країні!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Центр професійно-кар’єрної орієнтації та бенчмаркінгу
![1_31_01 1_31_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_31_01.jpg)
![2_18_01 2_18_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_18_01.jpg)
![3_17_01 3_17_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3_17_01.jpg)
![4_12_01 4_12_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/4_12_01.jpg)
![5_15_01 5_15_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/5_15_01.jpg)
![6_11_01 6_11_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/6_11_01.jpg)
![7_11_02 7_11_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/7_11_02.jpg)
![8_09_02 8_09_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/8_09_02.jpg)
![9_07_01 9_07_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/9_07_01.jpg)
![10_03_01 10_03_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/10_03_01.jpg)
![11_04_01 11_04_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/11_04_01.jpg)
![12_06_02 12_06_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/12_06_02.jpg)
![13_03_01 13_03_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/13_03_01.jpg)