![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
![screenshot_8_24_01 screenshot_8_24_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_8_24_01.jpg)
Щорічно День пам’яті жертв політичних репресій припадає на третю неділю травня – в Україні відзначається з метою вшанування пам’яті жертв комуністичного режиму.
Радянський терор торкнувся всіх верств населення: від інтелігенції до селян. Голодомори, епоха «розстріляного Відродження», Биківнянський ліс, урочище Сандармох, Соловки та ГУЛАГ – це наслідки катування, ґвалтування, вбивств, мародерства, приниження, вивезення сотень тисяч українців.
Сьогодні рашисти, використовуючи практики політичних репресій комуністичного режиму, здійснюють геноцид українського народу. Але Збройні Сили України мужньо протистоять рашистам. Вірмо у Перемогу та молімося сьогодні за вічний спокій невинно закатованих жертв політичних репресій.
Адміністрація, студентське Віче