![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ДІТИ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!
Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Саме такими словами хочеться почати розмову про гостей
ХКТЕІ – найменших і найчарівніших дітей Центу общинної та культурно-масової роботи «Тхія» («Відродження»).
Відвідувачі побували у Музеї захисників України, де для них провів екскурсію голова Студентського Віче ХКТЕІ Нікіта Дмитренко. А у лазерному тирі намагалися вправно тримати автомат і вистелити точно у ціль разом із Оленою Конопльовою, викладачкою фахового коледжу. Наостанок гості побували у бібліотеці, де, за словами найменших із них, було ніби у музеї книги.
Тішимося плідній співпраці і дякуємо за теплі емоції!
Адміністрація
![1_37_03 1_37_03](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_37_03.jpg)
![2_28_01 2_28_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_28_01.jpg)
![3_26_02 3_26_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3_26_02.jpg)
![4_21_02 4_21_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/4_21_02.jpg)
![5_18_02 5_18_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/5_18_02.jpg)