![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ДО 90-Х РОКОВИН ГОЛОДОМОРУ-ГЕНОЦИДУ 1932-1933 РР.
До 90-х роковин Голодомору-геноциду 1932-1933 рр. української нації
С. Марковою започатковано читання публічних інтерактивних лекцій «Інструменти реалізації людиноненависницької ідеології кремля від комуністичного тоталітарного режиму до рашизму».
Нещодавно в Старосинявській центральній бібліотеці відбувся круглий стіл «Старосинявщина в умова війни росії проти України» (до річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну): на запрошення першого заступника селищного голови О. Попика, С. Маркова (д.і.н., керівник відділу наукової роботи ХКТЕІ), виступила з доповіддю та презентувала матеріали першої публічної лекції.
![1_48_01 1_48_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_48_01.png)
Кафедра соціально-гуманітарної
підготовки