![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Додана вартість – запорука благополуччя
Не буде бджіл – загине людство
(Святі Зосима та Саватій)
1 червня 2023 р. завідувач кафедри соціально-гуманітарної підготовки ХКТЕІ, к. і. н. Володимир КОЦЮК, у контексті вивчення освітньої компоненти «Бджільництво: історія та сучасність», провів відкрите практичне заняття «Технологія купажування продукції бджільництва з іншими інгридієнтами» для студентів ГРС(скб)-11 та ГРС(скб)-21.
На початку заняття було представлено необхідне приладдя для купажування та проведений інструктаж з техніки безпеки його використання у роботі. Під час практичної частини студенти та викладачі Інституту мали змогу власноруч долучитися до виробничого процесу. Також, викладач розповів про додану вартість, яку можна отримати, скупажувавши мед з горіхами та сухофруктами.
Кафедра соціально-гуманітарної підготовки
![screenshot_1_82_01 screenshot_1_82_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_1_82_01.jpg)
![screenshot_2_52_01 screenshot_2_52_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_2_52_01.jpg)
![32323_01 32323_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/32323_01.jpg)