![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ЕКСКУРСІЯ ДО «ГУФІ-ЦЕНТРУ»
В рамках заходів до «Тижня Науки у ХКТЕІ» куратори циклової комісії загальноосвітніх дисциплін із студентами Фахового коледжу відвідали з екскурсією «Гуфі-центр» – навчальний центр поводження з відходами.
Експозиція розміщена у п’яти тематичних залах: завдяки наочним експонатам є можливість осягнути масштаби катастрофи забруднень і шкоди навколишньому середовищу у планетарному вимірі. Студенти ознайомились із проєктами подолання сміттєвої проблеми, побачили способи виробництва добрив з різних органічних відходів для отримання екологічно чистої продукції та покращення ґрунту.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчати та навчатись!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Адміністрація, студентське Віче
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_1_17.jpg)