![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Ефективним інструментом розширення інформованості щодо майбутньої професії стала екскурсія на ТМ «Мамин Хліб» у м. Красилів, яке є досить прогресивним у нашому регіоні. Студенти-першокурсники інституту та студенти-маркетологи фахового коледжу ХКТЕІ мали змогу ознайомитись із етапами створення власного бізнесу, організацією виробництва, маркетинговою стратегією підприємства та ефективними фінансовими антикризовими рішеннями на практиці.
Екскурсія завершилася несподіванкою для студентів – смачною дегустацією смаколиків від ТМ «Мамин Хліб», фотосесією та корисним подарунком додому.
Дякуємо керівництву за гостинний прийом!
![photo5359750304008091034_01 photo5359750304008091034_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo5359750304008091034_01.jpg)
![photo5359750304008091033_01 photo5359750304008091033_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo5359750304008091033_01.jpg)
![photo5359750304008091032_02_01 photo5359750304008091032_02_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo5359750304008091032_02_01.jpg)