![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Фінансисти в НВК №10
В рамках профорієнтаційної роботи 28 квітня 2023 р. завідувач кафедри фінансів, обліку та аудиту Юлія Нікольчук відвідала учнів 9-В і 9-Г класів НВК 10 м. Хмельницького.
Були розглянуті питання фінансової грамотності, професійних якостей фінансиста та сферу його професійної діяльності, а під час тренінгу «Фінансовий ерудит» учні мали можливість заробити «свій перший стартовий капітал».
Запрошуємо Вас долучитись до спільноти Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок.
![screenshot_4_46_01 screenshot_4_46_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_4_46_01.jpg)
Кафедра фінансів, обліку та аудиту
Циклова комісія комп’ютерної інженерії, облікових та фінансових дисциплін