![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ В ХКТЕІ
23 квітня, в рамках проведення Тижня природничих дисциплін, відбулася гостьова лекція на тему: «Біосферний заповідник «Асканія-Нова» імені Ф. Е. Фальц-Фейна НААНУ: історія, поточний стан і ризики». Студенти мали змогу почути історію унікального не лише для України, а й для всього світу заповідника, про його біорізноманіття та стан під час окупації внаслідок повномасштабного вторгнення рф.
Висловлюємо щиру подяку лектору – Наталі Омелянівні Корінець, ученому секретарю біосферного заповідника, кандидату сільськогосподарських наук за цікаву та змістовну доповідь, а також сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися та планувати майбутнє!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Адміністрація, Студентське Віче
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image1_11.jpeg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image2_09.jpeg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image3_10.jpeg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image4_05.jpeg)