![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
02 травня 2023 р. студенти ХКТЕІ та фахового коледжу мали чергову змогу відвідати концерт під назвою "Hollywood Legends", який відбувся у Хмельницькій обласній філармонії. Насолодитись звучанням Хмельницького академічного симфонічного оркестру та з захопленням спостерігати за майстерністю диригента Тараса Мартиника у великій залі Філармонії - це було захоплююче.
У концерті звучали кращі саундтреки з відомих кінокартин, які доповнюють гру знаменитих акторів, геніальну режисуру та карколомні спецефекти допомогли нам здобути незабутні враження та гарний настрій.
Дякуємо нашим ЗСУ за можливість поринути у світ мистецтва ❤️
![1683096806452_01 1683096806452_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1683096806452_01.jpg)