![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
КРАСО УКРАЇНИ, ПОДОЛЛЯ!
29 червня 2024 р. колектив працівників ХКТЕІ в форматі екскурсійної поїздки відвідав історичні і природні пам’ятки Поділля. Зокрема Малієвецький парк, водоспад та палац Орловських в селі Малієвці, давній Кам’янець-Подільський та Бакотський скельний монастир.
У ході екскурсії ознайомились із рядом музейних експозицій, археологією, природою, етнографією, історією краю. Захоплення викликали твори сакрального мистецтва, нумізматика, а також мистецькі виставки.
Цікава розповідь екскурсовода, краєзнавця Олександра Григоровича ОНИЩУКА допомогла перенестись у минуле та почуватись гордими за українців, які як колись, так і зараз боронять нашу Вітчизну від загарбників.
Особлива вдячність Анастасії ДОНЕЦЬ, директору КЗК «Малієвецький обласний історико-культурний музей» за всебічну підтримку екскурсійного туру.
Екскурсія відбулась за сприяння профспілкового комітету Інституту.
Адміністрація
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image1_04.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image2_12.jpeg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image3_02.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image4_01.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image5.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image6.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image7.jpg)