![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК У ХКТЕІ
27 грудня 2023 р. у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті відбувся ІІ (очний) етап обласного конкурсу історичних дослідницьких проєктів здобувачів освіти 8–10 класів «Жива історія» Хмельницького територіального відділення МАН України. В Інститут прибули 36 юних науковців із 22 територіальних громад області.
Через оголошену повітряну тривогу відкриття заходу розпочалось у сховищі Інституту. Із вітальним словом до присутніх звернулися президент ХКТЕІ, д. іст. н., професор, голова Хмельницької обласної організації Національної спілки краєзнавців України Юрій ТЕЛЯЧИЙ та заступник директора з навчально-методичної роботи ХОЦНТТУМ, керівник Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України Марія ГАЄВСЬКА.
Юні дослідники і дослідниці представили членам журі наукові доробки у 5-ти номінаціях, які були об’єднані загальною темою «Козацькому роду нема переводу, нема рівні козакам, що йдуть за свободу: минуле та сучасність». У роботах висвітлено історичні події минулого та сьогодення Хмельниччини.
Бажаємо усім учасникам натхнення та нових звершень у задуманих справах! Дякуємо ЗСУ за можливість навчати та навчатись!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Адміністрація
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image1_01.jpeg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image2_01.jpeg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image3_01.jpeg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image4.jpeg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image5.jpeg)