![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ
1 березня 2024 р. підписано угоду про співпрацю між Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом в особі президента Юрія Телячого та Громадською організацією «Джуніор Авічмент Україна» в особі директора з розвитку Андрія Турака.
Метою Меморандуму є співпраця Сторін, підготовка висококваліфікованих кадрів, розробка нових освітніх проєктів у сфері підприємництва та управління фінансами, забезпечення розвитку інфраструктури та екосистеми освіти в Україні.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Адміністрація
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_3_20.jpg)