![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ
27 грудня 2023 р. підписано Меморандум про співпрацю між Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом в особі президента Юрія ТЕЛЯЧОГО та благодійним фондом «Мій ДОНОР» в особі його очільниці Анастасії КОЗАК.
Предметом договору є співробітництво в напрямку формування культури безоплатного донорства крові шляхом популяризації інформації серед працівників Інституту, здобувачів вищої та фахової передвищої освіти, а також формуванню позитивного ставлення до донорства, активну громадянську позицію серед студентського та викладацького колективів з подальшою можливістю створення у ХКТЕІ банку донора.
Це акція є особливо актуальною та потрібною в умовах повномасштабного збройного вторгнення росії в Україну.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Адміністрація
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/photo_5215205267015326884_y.jpg)