![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1231231.jpg)
18 грудня відзначається Міжнародний день мігрантів, мета якого – звернути увагу на життя та проблеми людей, які залишають своє місце проживання та мігрують в пошуках безпеки, роботи або кращих умов існування, зміцнення глобальних заходів захисту біженців та мігрантів.
Наша держава в умовах повномасштабної війни росії зараз переживає найбільшу міграційну кризу з часів Другої світової війни. Ми віримо в Перемогу, а також у те, що всі, хто вимушено покинув батьківщину, зможе найближчим часом повернутися додому.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Адміністрація, студентське Віче