![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
МУЗИКА ОРГАНУ: ВІД КЛАСИКИ ДО СУЧАСНОСТІ
17 квітня 2024 р. студенти Фахового коледжу ХКТЕІ мали можливість відвідати концерт органної музики у Хмельницькій обласній філармонії. Заслужена артистка України Наталія Молдован виконала сучасні та класичні твори відомих зарубіжних композиторів різних часів.
Дякуємо воїнам ЗСУ за можливість поринути у світ прекрасного.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Адміністрація, студентське Віче
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/11_21.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/22_09.jpg)