![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
НАВЧАННЯ ПО-НОВОМУ
Інформація про інтерактивний лазерний тир, що функціонує у ХКТЕІ, шириться містом. За ініціативи президента ХКТЕІ Юрія ТЕЛЯЧОГО у тирі започатковано проведення занять із дисципліни «Захист України» для учнів загальноосвітніх шкіл. Інтерактивний лазерний тир 20 вересня відвідали учні 10-А та 10-В класів Хмельницького ліцею № 15 імені Олександра Співачука. 22 вересня заняття було проведено для учнів 11-А класу СЗОШ № 29.
Перед початком уроків у тирі викладачка фахового коледжу ХКТЕІ Олена КОНОПЛЬОВА провела інструктаж із Правил поводження зі зброєю і поведінки в тирі. Учні вправлялися у стрільбі під керівництвом студентів-членів товариства «Джура-Сокіл».
Усі присутні отримали задоволення та неоціненний досвід.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Центр професійно-кар’єрної орієнтації та бенчмаркінгу
![2_09_05 2_09_05](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_09_05.jpg)
![3_11_02 3_11_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3_11_02.jpg)
![4_05_02 4_05_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/4_05_02.png)