![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ОБЕРЕГИ ДЛЯ ВОЇНІВ
5 березня 2024 р. працівники та студенти ХКТЕІ передали виготовлені власними руками 700 символічних, патріотичних оберегів для бійців підшефної Інституту військової частини – 36 Окремого стрілецького батальйону ЗСУ та воїнів 15 мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон». Ці військові підрозділи воюють із російськими загарбниками на Куп’янському напрямку.
Разом до Перемоги!
Адміністрація, Студентське Віче
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1212_02.jpg)