![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ОНЛАЙН-ПРАКТИКА ВІД ПРИВАТБАНКУ
Студенти 2 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування фахового коледжу ХКТЕІ мали унікальну можливість пройти ознайомчу практику з фаху у онлайн-форматі від нашого стейкхолдера Акціонерного товариства «ПриватБанк».
Фахова практика націлена на підвищення фінансової грамотності, набуття досвіду роботи з банківськими продуктами.
Умови проходження практики закріплюють навички ділової людини: самоорганізації робочого часу, визначення меж компетенції та зони професійної відповідальності.
За результатами практики студенти одержали сертифікати, що може стати вагомим аргументом при подальшому працевлаштуванні.
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_2_12.jpg)
Циклова комісія менеджменту та фінансів
Кафедра фінансів, обліку та аудиту