![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Партнерські відвідини ХКТЕІ
11 травня 2023 р. Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут відвідали викладачі та студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії спеціальності «Туризм».
Гості відвідали Музей захисників України, де мали змогу познайомитись із сторінками героїчного минулого Хмельниччини. Особлива увага була приділена подіям російсько-української війни.
Зацікавив відвідувачів Інституту і Кабінет бджільництва, де відбулась жвава дискусія про перспективи розвитку зеленого туризму і роль бджільництва у ньому.
По завершенню студентська молодь мала змогу продемонструвати вправність у стрільбі з автомата у інтерактивному лазерному тирі «Захисник України».
Кафедра соціально-гуманітарної підготовки
![33333_02_01 33333_02_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/33333_02_01.jpg)
![3333333_02_01 3333333_02_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3333333_02_01.jpg)