![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Партнерські відвідини ХКТЕІ
25 травня 2023 р. Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут відвідали учні та вчителі Хмельницької СЗОШ № 6 з поглибленим вивченням німецької мови.
Гості відвідали Музей захисників України, де мали змогу познайомитись із сторінками героїчного минулого Хмельниччини. Особлива увага була приділена подіям російсько-української війни.
Зацікавив відвідувачів Інституту і Кабінет бджільництва, де відбулася жвава дискусія про перспективи розвитку бджільництва в Україні.
Також школярі відвідали сучасний інтерактивний лазерний тир «Захисник України», де мали змогу ознайомилися з видами сучасної зброї та правилами поводження із нею. Цікавинкою для відвідувачів стала можливість спробували себе у стрільбі по мішенях із автомата АК-47.
![12_11_01 12_11_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/12_11_01.jpg)
![3232_01 3232_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3232_01.jpg)
![42323_01 42323_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/42323_01.jpg)
Кафедра соціально-гуманітарної підготовки