![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Партнерські відвідини
2 та 5 червня Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут відвідали учні та вчителі Гімназії № 2 м. Хмельницького.
Наші гості відвідали Музей захисника України, де мали змогу познайомитись із сторінками героїчного минулого Хмельниччини. Особлива увага була приділена сучасній російсько-українській війні.
Також школярі були запрошені у сучасний інтерактивний тир «Захисник України», де ознайомились з видами сучасної зброї та правилами поводження із нею. Особливо цікаво учням було спробувати себе у стрільбі по мішенях з автомата АК-47.
Адміністрація
![screenshot_2_54_01 screenshot_2_54_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_2_54_01.jpg)
![2_151_01 2_151_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_151_01.jpg)