![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Перемога рою «Гайдамаки»
Студенти Хмельницького кооперативного фахового коледжу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, Джури куреня імені Петра Холодного, прийняли участь в обласній онлайн грі-вікторині «Відун» в рамках заходів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для всіх вікових груп.
За підсумками онлайн гри-вікторини «Відун» Джури куреня імені Петра Холодного, рій «Гайдамаки» стали лауреатами обласної онлайн гри-вікторини «Відун» серед роїв старшої вікової групи.
Участь у обласній онлайн грі-вікторині «Відун» брали участь близько 80 роїв старшої вікової групи.
Щиро Вітаємо Джур та виховника куреня імені Петра Холодного, Олену Конопльову з черговим здобутком куреня та бажаємо ще більше майбутніх звершень!
Адміністрація,
студентське Віче
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/hkfk.jpg)