![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Дебют на конкурсі «Кольори нашої перемоги»
У непростий час російсько-української війни вкотре доводимо, що ми — незламні, непереможні, нескорені.
![screenshot_13_08_01 screenshot_13_08_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_13_08_01.jpg)
Ректорат, студентське Віче та студентство вітає Світлану Лях, студентку першого курсу фахового коледжу, майбутнього маркетолога за Перше місце у мистецькому, всеукраїнському етапі Національного конкурсу малюнків «КОЛЬОРИ НАШОЇ ПЕРЕМОГИ».
Нехай цей конкурс стане ще одним доказом Твоїх талантів і здібностей, нехай у житті Тебе чекає ще багато участей і перемог, нехай кожен день дарує вірний стимул і високе прагнення, нехай допомагають боротися за радість і щастя підтримка близьких і друзів!
Усім студентам бажаємо польоту фантазії, креативного бачення, натхнення і бажання творити прекрасне! Мистецтво прискорить перемогу!
Ректорат, студентське Віче