![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Перші аспіранти ХКТЕІ
23 серпня 2023 р. у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті відбувся перший набір до аспірантури за освітньо-науковою програмою "Маркетинг" (спеціальність 075 Маркетинг). Лави аспірантів поповнили 14 молодих науковців.
Знаковим є те, що ця подія припала на час, коли наша Держава відзначає 32-гу річницю своєї Незалежності в період війни рф проти України.
Маркетинг є наукою, яка дозволяє формувати майбутнє. Саме тому підготовка докторів філософії у царині Маркетингу в стінах ХКТЕІ виступає нашим внеском у Перемогу, розбудову та відбудову України.
На етапі вступної кампанії майбутні вчені продемонстрували високий ступінь вмотивованості, зацікавленості та обізнаності у сучасних проблемах маркетингу та українського суспільства, а також бажання докласти власних зусиль та знань щодо розвою української освіти і науки.
![1_196_01 1_196_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_196_01.jpg)
![2_153_01 2_153_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_153_01.jpg)
![3_100_01 3_100_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3_100_01.jpg)
![4_59_01 4_59_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/4_59_01.jpg)
![5_47_01 5_47_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/5_47_01.jpg)
Адміністрація