![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
8 квітня 2024 р. підписано угоду про співпрацю між Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом в особі президента Юрія Телячого та Товариством з обмеженою відповідальністю «Навчальний центр «Біржовий університет» в особі директора Анастасії ОСТРЕНСЬКОЇ.
Предметом договору є співробітництво на засадах партнерства, взаємодопомоги та спільності інтересів реалізації практичної складової вивчення дисциплін фінансів та біржової торгівлі, надання здобувачам освіти можливості отримання знань завдяки використанню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.
Адміністрація
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_2_16.jpg)