![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ПІДПИСАННЯ УГОДИ ПРО СПІВПРАЦЮ
4 липня 2024 року підписано угоду про співпрацю між Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом в особі президента Юрія Телячого та кафе «Театральне» в особі директора Людмили Вишневської.
Предметом договору є спільна діяльність зі створення умов для професійного розвитку та професійної самореалізації студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» шляхом забезпечення високого рівня теоретичної та практичної підготовки.
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/9_0.jpg)