![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ПІДПИСАННЯ УГОДИ
19 лютого 2024 р. підписано угоду про співпрацю між Хмельницьким кооперативним торговельно-економічним інститутом в особі президента Юрія Телячого та Національною академією Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького в особі ректора Олександра Луцького.
Предметом договору є співробітництво у питаннях практичної реалізації і розвитку освітнього, наукового потенціалу й практичної підготовки, підвищення кваліфікації здобувачів вищої освіти та співробітників.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Адміністрація
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/image1_07.jpeg)