![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ПОЛК АЗОВ – ЯНГОЛИ МАРІУПОЛЯ
25 жовтня 2023 р. студенти ХКФК ХКТЕІ І курсу спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Менеджмент» із викладачем дисципліни «Захист України» Оленою КОНОПЛЬОВОЮ та куратором групи ГРС(мб)-912 Ольгою ТОРЧЕНЮК відвідали фотовиставку «ПОЛК АЗОВ – ЯНГОЛИ МАРІУПОЛЯ».
Виховний захід про Героїв Маріуполя, що загинули, став надзвичайно важливою та вражаючою подією на вшанування пам`яті воїнів, які віддали життя захищаючи свою державу від російських загарбників.
Молоді люди є активними громадянами, готовими відстоювати свої права та цінності, бути гідними нащадками тих Героїв, які віддали своє життя заради Свободи та Миру.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Адміністрація, студентське Віче
![1_33_01 1_33_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_33_01.jpg)
![2_21_01 2_21_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_21_01.jpg)
![3_23_02 3_23_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3_23_02.jpg)
![4_15_01 4_15_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/4_15_01.jpg)
![5_17_01 5_17_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/5_17_01.jpg)
![6_12_01 6_12_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/6_12_01.jpg)
![7_12_02 7_12_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/7_12_02.jpg)