![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
«ПОЛК АЗОВ – ЯНГОЛИ МАРІУПОЛЯ»
02.11.2023 р. студенти та адміністрація ХКТЕІ відвідали фотовиставку “Полк Азов – Янголи Маріуполя”, організовану ГО “Серце назовні”. Учасники ознайомилися з інформацією про 217 загиблих Героїв –Азовців. Особливо зворушливим стало звернення до студентів від Тетяни ДЕМЧУК, матері одного із загиблих воїнів. Її молодший син, також учасник оборони Маріуполя, знаходиться в російському полоні.
Президент Інституту Юрій ТЕЛЯЧИЙ подякував організаторам виставки та студентському Віче за важливу патріотичну акцію.
ПАМ’ЯТАЄМО ціну Перемоги!
![1_42_02 1_42_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_42_02.jpg)
![2_32_02 2_32_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_32_02.jpg)
![3_29_02 3_29_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3_29_02.jpg)