![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
![13_11_01 13_11_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/13_11_01.jpg)
12 вересня 2023 р. президент ХКТЕІ, професор Юрій Телячий та завідувач кафедри маркетингу та менеджменту, професор Світлана КОВАЛЬЧУК взяли участь у семінарі «Польсько-українська співпраця та перспективи відбудови України», який відбувся за підтримки державного управління та бізнесу в рамках проекту CSS WEI «Ukraine Reconstruction Service».
Зустріч спрямована на формування неформальних зв'язків, налагодження контактів для створення бізнес-локацій та інших можливостей розвитку україно-польских відносин, метою якої є підтримка відбудови нашої Держави.
Адміністрація