![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Попередній захист кваліфікаційних робіт фахового молодшого бакалавра за освітньо-професійною програмою спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія
02 червня 2023 р. відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт фахового молодшого бакалавра випускної групи (КІ(мс)-941, КІ(мб)-31) за освітньо-професійною програмою спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія. Підготовка до одного із важливих етапів професійного становлення здобувачів освіти Хмельницького кооперативного фахового коледжу ХКТЕІ - до захисту кваліфікаційних робіт фахового молодшого бакалавра. Доповідачі ознайомили присутніх з основними результатами досліджень та під час обговорення отримали від членів комісії Миколи КОРЯГІНА, Світлани ОМЕЛЬЧУК, Сергія АЛЕКСОВА, Алли ДІДИК, Володимира МОРОЗА, Оксани ЛОПАТОВСЬКОЇ рекомендації щодо наступного захисту в державній екзаменаційній комісії.
![screenshot_15_10_01 screenshot_15_10_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_15_10_01.jpg)
![screenshot_16_09_01 screenshot_16_09_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_16_09_01.jpg)
![screenshot_17_11_01 screenshot_17_11_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_17_11_01.jpg)