![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Профорієнтаційна робота у Колегіумі №16
Кафедра підприємництва, торгівлі, логістики та готельно-ресторанної справи ХКТЕІ та циклової комісії підприємництва, маркетингу, менеджменту та готельно-ресторанного бізнесу ХКФК ХКТЕІ продовжують профорієнтаційну роботу. Головою циклової комісії Надією Кучерук та провідним фахівцем Центру професійно-кар’єрної орієнтації та бенчмаркінгу Вітою Гончарук 18 квітня було проведено тренінг «Як відкрити власний магазин» для учнів 9-х класів Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка.
В ході тренінгу учні ознайомились із історією ХКТЕІ, умовами вступу до закладу, особливостями спеціальності «Підприємництво та торгівля», мали можливість розглянути етапи відкриття власного кондитерського магазину, а також продегустувати різні види цукерок.
Школярі активно долучились до вибору назви магазину, асортименту товарів та способів обслуговування покупців. Дякуємо за гостинність! Рухаємось далі...
Центр професійно-кар’єрної орієнтації та бенчмаркінгу
![1_55_01 1_55_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_55_01.png)
![2_39_01 2_39_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_39_01.png)
![3_25_01 3_25_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3_25_01.png)
![4_08_01 4_08_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/4_08_01.png)