![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
Профорієнтаційні заходи кафедри права серед учнівської молоді
Одним з основних напрямів виховної роботи кафедри права Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, безумовно, є профорієнтаційний, а саме заходи, які би стимулювали пошук молодою людиною майбутньої професії, що сприятиме її розвитку.
Так, 23 вересня 2022 р. відбулася чергова зустріч викладачів кафедри права Олени Домбровської та Андрія Попика з учнями 11-Б класу СЗОШ
№ 29 м. Хмельницького.
Провівши змістовну бесіду, викладачі запропонували учням ситуаційні задачі, розв’язання яких стимулювали розвиток логічного мислення, уміння роботи в команді, уважність, цифрову культуру. Після завершення заходу викладачі та учні, під час емоційного спілкування, поділилися власними очікуваннями та враженнями.
![3_23_01 3_23_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3_23_01.png)