![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
1 грудня 2023 р., в рамках проведення профорієнтаційної роботи, віце-президент ХКТЕІ Андрій МАТВЄЄВ та завідувач кафедри соціально-гуманітарної підготовки Володимир КОЦЮК відвідали заклади загальної середньої освіти Хмельницького району.
Школярі отримали буклети з інформацією про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в Інституті та Фаховому коледжі ХКТЕІ, умовами навчання, проживання, перспективами подальшого працевлаштування та запрошення на День гостинності, який відбудеться 3 грудня 2023 р.
Адміністрація ХКТЕІ висловлює щиру подяку керівництву закладів освіти за надану можливість проведення профорієнтаційної роботи.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/screenshot_3_14.jpg)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/333333333333333_01.png)