![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ У ДІЇ
25 вересня 2023 р. ЗОШ № 14 відвідали провідний фахівець Центру професійно-кар’єрної орієнтації та бенчмаркінгу Віта ГОНЧАРУК та викладачка фахового коледжу Марія ГРИЩЕНКО із тренінгом «Слухаю чи Чую або прийоми активного слухання».
Учні 9-А класу мали змогу ознайомитися з правилами активного слухання та практично відпрацювати вправи, спрямовані на розвиток мовлення, уміння слухати і чути у процесі комунікації.
Усі учасники тренінгу залишилися задоволеними та винесли для себе багато нового та цікавого.
Центр професійно-кар’єрної орієнтації та бенчмаркінгу
![1_02_02 1_02_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_02_02.png)
![2_03_02 2_03_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_03_02.png)
![3_02_02 3_02_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3_02_02.png)
![4_06_02 4_06_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/4_06_02.png)