![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ У ДІЇ
24 жовтня 2023 р. до учнів 9-Д класу Хмельницького Ліцею № 4 ім. Павла Жука завітали доцентка кафедри підприємництва, торгівлі, логістики та готельно-ресторанної справи Наталія АНТОШКОВА та провідний фахівець Центру професійно-кар’єрної орієнтації та бенчмаркінгу Віта ГОНЧАРУК із тренінгом «Кавовий бізнес як найприбутковіший вид у ресторанному господарстві України».
Учні пройшли тестування на визначення потенціалу майбутнього власника кавового бізнесу, ознайомились із технологією проведення капінгу та вчились правильно готувати напій.
В усіх учасників тренінгу залишились приємні враження від отриманої інформації та смачної кави.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Центр професійно-кар’єрної орієнтації та бенчмаркінгу
![1_05_02 1_05_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_05_02.png)
![2_06_02 2_06_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_06_02.png)
![3_05_02 3_05_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3_05_02.png)