![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ У ДІЇ
Продаж кави – це високоприбутковий бізнес. Сьогодні асортимент кави дуже широкий, а завдяки конкуренції оптові постачальники пропонують приємні ціни і вигідні умови для різних обсягів реалізації. Саме тому, аби розібратись у різноманітті кавового бізнесу із тренінгом «Кавовий бізнес, як найприбутковіший вид у ресторанному господарстві України» до учнів 9-х класів Ліцею № 5 Хмельницької міської ради завітали доцентка кафедри підприємництва, торгівлі, логістики та готельно-ресторанної справи Наталія АНТОШКОВА та провідний фахівець Центру професійно-кар’єрної орієнтації та бенчмаркінгу Віта ГОНЧАРУК.
Усі учасники тренінгу залишились задоволеними та вмотивувались у відкритті власної кав’ярні.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Центр професійно-кар’єрної орієнтації та бенчмаркінгу
![1_07_01 1_07_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/1_07_01.png)
![2_08_01 2_08_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/2_08_01.png)
![3_07_01 3_07_01](http://www.xktei.km.ua/images/articles/3_07_01.png)
![4_09_02 4_09_02](http://www.xktei.km.ua/images/articles/4_09_02.png)