![](/images/spacer.gif)
![](/images/spacer.gif)
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ У ДІЇ
У Хмельницький Ліцей № 14 із тренінгом «Права людини» для учнів 9-А та 9-Б класів, завітав голова циклової комісії права та суспільних дисциплін фахового коледжу ХКТЕІ Андрій ПОПИК.
Тренінг сприяв розширенню правових знань учнів, формуванню правового світогляду та культури, вмінню застосовувати юридичні знання в повсякденному житті.
Усі учасники заходу подякували за важливу та цікаву інформацію.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
Центр професійно-кар’єрної орієнтації та бенчмаркінгу
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/thumbnail_image.png)
![](http://www.xktei.km.ua/images/articles/thumbnail_image_1.png)